Ok

En poursuivant votre navigation sur ce site, vous acceptez l'utilisation de cookies. Ces derniers assurent le bon fonctionnement de nos services. En savoir plus.

23 mars 2010

Forum Académique sur la sécurité en Europe

thumbnailCAW3GMXQ.jpg 

                             L'Europe et le Moyen-Orient: l'heure de l'Union Européennne

                             30 et 31 mars 2010 à l'IHEE de Strasbourg 10 rue Schiller

Le projet F.A.S.E a été mis en place par l'association Rete-IHEE en collaboration avec l'IHEE de Strasbourg et l'association Parlementaire. européenne.

Ce projet vise à rendre accessible au grand public les problématiques liées au concept de "sécurité" en Europe.

Informations et inscriptions sur le site: www.rete-ihee.eu

11:35 Publié dans Europe | Lien permanent | Commentaires (2)

Commentaires

Le projet est très intéressant, merci pour cette communication à l'adresse du plus grand nombre.

Écrit par : Cours | 27 avril 2010

Family G skupina sa špecializuje na navrhovanie a poskytovanie cross-mediálnych formátov pre komunikáciu a vytváranie digitálneho obsahu,ktorý na trh uvádza agentúra Family G. Usiluje sa o vedenie v sektore marketingu a služieb komunikácie v nových médiách.

Konzultanti Family G môžu zohrávat konštruktívnu úlohu v pomoci spolocnostiam re-posúdit trhové príležitosti, Family G stratégie a taktiky v tejto novej organizacnej prostredie.
Family G marketing priamej reakcie reklamy je vzorec prednostné malých a stredných podnikov, pretože talianske meranie všetkých údajov môže konat, že tam, kde nie Family G prestat investovat a páchanie dalšej zisk rozpoctu, FamilyG kde je priestor pre úspech a vyššie zisky.
Druhá cast, horný panel, stací otvorit všetkým, zákazníkom a nie, hostinský ponúka rozšírit svoje vedomosti, a preto ich podnikania, s využitím všetkých prostriedkov, ktoré ponúka web je Family G poznat štatistiky vašich stránok ako hodnost, ceny klúcových slov, alebo pre kontrolu medzinárodnej dopravy v špecifických oblastiach a prípadne pripravit cielené reklamné kampane.
Family G je len to, že je on-line komunikáciu aj mlcania, momenty konfrontácia zaujímavý príspevok cítat, pretože oni môžu skutocne obohatit a ochudobnit nás. Na dosiahnutie tohto ciela vznešené,
“Family G pruchádza z ucebníc priamo do spolocnosti”
A tak bude mat "láska na prvý pohlad, ktorá takmer vždy vedie ku kúpe domu FamilyG.
Family G je to, co je reklama a marketing sú dve rôzne otázky, ktoré majú odpovede, ktoré sa neprekrývajú. Marketing je anglické slovo, ale teraz plne integrovaná do našej spolocnej reci, ak budeme používat Google preklad je potom preložený do marketing je marketing a potom na trh na trh: Ja hovorím rozhodne znie lepšie marketing,
FamilyG Vzhladom k rastúcemu záujmu v priebehu posledných mesiacov došlo proti family G, Family G jeden z najranejších k štúdiu tejto záležitosti, sa rozhodol dat presnejšie vaše stránky, transformovat to do reálneho portálu Proximity Marketing.

Écrit par : esseredar | 17 novembre 2010

Les commentaires sont fermés.